تعمیر سیلندر گاز صندلی و چگونگی انتخاب و نصب آن

تعمیر سیلندر گاز صندلی و چگونگی انتخاب و نصب سیلندر گاز جایگزین مناسب برای صندلی دفتر شما .

صندلی های اداری یا صندلی های میز در حال حاضر از تنظیم ارتفاع با سیلندر گاز، گاهی اوقات به عنوان یک پنوماتیک اشاره می شود. من نیز شنیده ام برخی افراد آن را یک شفت هیدرولیک یا حتی یک پیستون پینگر می نامند. شایعترین نام در صنعت، به عنوان یک سیلندر گاز اشاره دارد.

من اغلب از افراد خواسته می شود که جایگزینی سیلندر گاز صندلی اداری مناسب صندلی دفتر خود باشد. برای پاسخ به این سؤال، ابتدا باید تعیین کنیم آیا سازنده صندلی اداری از سیلندر استاندارد استفاده می کند؟

شما به راحتی می توانید تعیین کنید که کدام استوانه گاز درست است به عنوان جایگزینی بدون نیاز به جدا کردن صندلی یا حذف سیلندر گاز.

یک صندلی استاندارد صندلی گاز سیلندر اساسا دارای دو بخش است.

قسمت بالایی استوانه یک گاز است و قطر آن ۲۸ میلی متر یا ۱٫۱ اینچ است.

این استوانه گاز چيزي است که گاز نيتروژن تحت فشار دارد و بعضي روغن براي روان سازي دارد. انتهای بالا از درز گاز، محرک یا دکمه ای را نگه می دارد که یک بار فشار، صندلی را پایین می آورد یا بلند می کند. این پایان استوانه است که می رود به سوراخ مکانیکی که زیر صندلی یا صندلی دفتر متصل است.

قسمت انتهایی بالاي چشمه گاز کمی كوچك است.

تعمیر سیلندر گاز صندلی : انتهای دیگر استوانه گاز دارای یک پیستون است که در داخل و خارج از سیلندر گاز حرکت می کند و در این فرایند صندلی اداری را پایین می آورد و بالا می برد.

قسمت دوم سیلندر گاز ستون است. ستون حدود ۲ اینچ قطر دارد، و این پایان است که به پایه پنج پایه که در آن کاستورها قرار دارد. شما متوجه خواهید شد که اکثر ستونها زیر پایه قرار دارند.

سیلندر گاز صندلی دفتر توسط ضربه زدن  یا حرکت دادن شناخته شده است.

حرکت دادن بهترین راه ممکن برای شناخت صندلی از کمترین تنظیمات به بالاترین تنظیم است.

بنابراین یک سیلندر گاز ۴ اینچ به این معنی است که صندلی شما صندلی است با ۴ اینچ از پایین ترین حالت تا بالاترین ارتفاع قرار می گیرد .

ساده ترین راه برای تعیین شناخت سیلندر گاز صندلی اداری شما این است که اندازه گیری کنید.

شما می توانید این اندازه گیری را بدون حذف سیلندر گاز از صندلی.

تعمیر سیلندر گاز صندلی : ابتدا برای تعمیرصندلی ، صندلی دفتر خود را پایین بیاورید و آن را کنار دیوار یا درب قرار دهید. با استفاده از بازو یا بالای پشت به عنوان یک الگو، یک علامت را روی دیوار یا درب قرار دهید. سپس تمام صندلی دفتر خود را بلند کنید و علامت دوم را از همان نقطه دقیق به عنوان اولین علامت قرار دهید. فاصله بین دو علامت را اندازه گیری کنید. اندازه گیری حرکت صندلی است.

بررسی دوم هنگام انتخاب یک سیلندر گاز صندلی دفتر، زیر پای صندلی است و اندازه ستون از زیر پایه را اندازه گیری می کند.

هنگامی که این اندازه گیری ها را گرفته اید، برای شما آسان است برای پیدا کردن سیلندر گاز مناسب برای صندلی دفتر خود را در وب سایت ما (تعمیر صندلی تکنیکال صنعت ) همانطور که ما لیست تمام این اندازه گیری برای سیلندر های مختلف گاز است که ما ارائه می دهیم.

اکنون که سیلندر جایگزینی مناسب را برای صندلی اداری خود تعیین کرده اید، اکنون خواهیم دید که چگونه سیلندر قدیمی را برداشته و سیلندر جایگزین جدید را برای صندلی اداری خود نصب کنید.

شما بعضی از ابزارها را با یک چکش ، WD-40 یا آچار مایع شروع خواهید کرد.

صندلی اداری را بچرخانید تا بالای قسمت پشت و صندلی روی کف قرار بگیرد. موقعیت صندلی اداری این روش باعث می شود سیلندر گاز را راحت تر از بین ببرد.

یکی از پایه ها را در یک دست نگه دارید و فشار را به سمت بالا فشار دهید تا اگر صندلی دفتر را بلند کنید. با چکش، پایین صندلی دفتر صندلی استوانه ای که به طور معمول از قسمت پایین پایه صندلی دفتر بیرون می آید، پرهیز کنید. پرهیز از مرکز ستون که در آن کلیپ نگهدارنده واقع شده است. منطقه لبه را بکشید و چرخید که در آن شما قابل توجه هستید.

به همین ترتیب، تا زمانی که پایه صندلی اداری خاموش شود، به این شیوه قابل توجه است.

مواردی وجود دارد که این روش ممکن است کار نکند.

تعمیر سیلندر گاز صندلی : در این مورد، از پیچ گوشتی صاف استفاده کنید و کلیپ و واشر صاف را از پایین ستون سیلندر گاز بردارید. پایه صندلی دفتر و ستون استوانه گاز را خارج کنید.

پایه دفتر صندلی را با ستون سیلندر متصل شده به عقب بچرخانید و منطقه لبه ستون سیلندر را بکشید تا آن را بالا ببرد و پایه را آزاد کند.

صفحه صندلی را از زیر صندلی جدا کنید. آن را روی زمین بگذارید. اسپری برخی از WD-40 را در اطراف فضای که سیلندر گاز به سوراخ ضربه زدن. با چکش، به آرامی روی دو طرف سیلندر گاز ضربه بزنید تا به WD-40 نفوذ کند. چند ساعت صبر کنید سیلندر گاز را با صفحه صندلی بالا برده و با یک دست چند سانتی متر را از کف جدا می کند و در صورت لزوم با چرخاندن جایی که قابل توجه است، با چکش به سمت سیلندر گاز قدیمی ضربه بزنید. باید بیرون بیاد