تعمیر صندلی قسمت مکانیزم بالابر

تعمیر صندلی قسمت مکانیزم : اگر مکانیزم بالابر صندلی در دفتر شما نیاز به تعمیر دارد ، اما قسمت لوازم داخلی مکانیزم هنوز هم در شکل خوب است، صندلی را نچرخانید. رفع آن فقط با تغییر سیلندر گاز و تعویض کردن آن است .
بازسازی مکانیسم بالابر یک فرایند دو طرفه است.

ابتدا باید سازنده بالابر را از هم جدا کنید، بنابراین می توانید اندازه سیلندر گاز را اندازه گیری کنید و بخش جدید را سفارش دهید.

شما نیاز به یک انبردست، یک آچار لوله با یک دسته بلند و یک کمکی نیاز دارید.

جداسازی حدود نیم ساعت طول می کشد سپس شما فقط زمانی که بخشی می آید دوباره جمع آوری می شود. این تنها ۱۵ دقیقه طول می کشد، و شما می توانید بدون کمکی انجام دهید.

تعمیر آن را با کج کردن آن را به سمت بالا بر روی workbench خود شروع کنید. سپس کلیپ نگهدارنده بهار را در پایین پایه (عکس ۱) حذف کنید. بعد، کل پایه و ستون را از صندلی بلند کنید. بلبرینگ، واشر و سپر لاستیکی را بردارید و قطعات را برای استفاده مجدد نگه دارید. قاب بیضی شکل تلسکوپی را بردارید (عکس ۲).

سپس آچار لوله و کمکی را بگیرید و سیلندر را بردارید (عکس ۳). اگر قرار نگیرد، آن را با پراکنده زنگ زدگی کنید و با یک چکش برای تنظیم ارتعاشات ضربه بزنید. سپس آچار را دوباره امتحان کنید.

طول سیلندر گاز را از پایین قهوه ای به بالا اندازه گیری کنید. قطر پیستون را در اندازه گیری نگذارید. سپس عرض سیلندر را در قسمت وسیع اندازه گیری کنید. سفارش جایگزینی را از بخش تعمیر قطعات صندلی تکنیکال صنعت بخواهید و یا تعمیر صندلی خود را به ما بسپارید .

برای جمع آوری، فقط کشیده شدن انتهای سیلندر را به صندلی فشار دهید و قاب بیرونی تلسکوپی را نصب کنید.

اسلاید روی سپر لاستیکی. سپس بلبرینگ را با روغن کاری روان کنید و آن را با واشرهای اصلی بر روی میله پیستون نصب کنید.

بعد، پایه و ستون پایه را بر روی میله اسلاید و میله پیستون را با واشر و کلیپ بهار محافظت کنید. کار را با چرخاندن صندلی سمت راست و چند بار تند روی آن انجام دهید. وزن شما سیلندر مخروطی را به صندلی رانندگی خواهد کرد. سپس مکانیسم بالابر را به ارتفاع مناسب برسانید و به کار بازگردید.

تعمیر صندلی قسمت مکانیزم

عکس ۱: کاستور قدیمی را باز کنید

تعمیر صندلی قسمت مکانیزم  : در انتهای کاستور به انتهای زاویه ای از یک نوار تخت لغزید و یک کاستور را از یک سوکت سریع از یک سوکت خارج کنید. اگر آن را تمام نمی کند، دوباره آن را بکشید و بقیه راه را بچرخانید.

تعمیر صندلی قسمت مکانیزم

عکس ۲: کاستور جدید را با زاویه شروع کنید

تعمیر صندلی قسمت مکانیزم  : انتهای باز حلقه دستگیره را بچرخانید تا به سمت بالا برود. سپس ساقه کاستور را به سوکت بکشید تا فاصله حلقه شروع به بستن کند. آن را درست کنید و آن را به خانه ببرید.

تعمیر صندلی قسمت مکانیزم

عکس ۳: روی آن ضربه بزنید

تعمیر صندلی قسمت مکانیزم  : یک بلوک کوچک از چوب را به طور مستقیم بر روی ساقه کاستور قرار دهید. سپس آن را با یک پنکه بچرخانید تا ساقه به طرف سوکت برود.
هنگامی که کاستورها به اندازه کافی گرد و غبار، خاک و مو را رول می دهند، آنها را متوقف می کنند و شروع به شمع می کنند. و این که چگونه طبقه خود را خراشیده شدن و یا فرش خود را می پوشد آهنگ. گاهی اوقات شما می توانید راننده ها را از طریق مرده ها با تمیز کردن و روانکاری آنها ببرید. بنابراین ابتدا سعی کنید. فقط اسپری زباله / پاک کننده خانگی را به سمت راست بر روی محور غلتک اسپری کنید.

سپس چرخها را چرخانده تا آنها را بشکنند. اگر این کمک می کند، تمیز کردن را بشویید، آنها را با هوای فشرده خشک کنید، سپس آنها را روغن کنید. اگر تمیز کردن کمک نمی کند، شما باید آنها را جایگزین کنید. چطوره؟

اکثر صندلی های اداری از نوع چرخ دنده دوقلو استفاده می شود. حلقه دستگیره فشرده شده و به یک شیار در سوکت متصل می شود. ساده ترین راه برای از بین بردن یک گیره دوار با یک نوار تخت (عکس ۱) است. قبل از خرید جایگزین، عرض و ارتفاع ساقه را اندازه گیری کنید. شایع ترین عرض ها ۳/۸ در و ۷/۱۶ در است. تنها ۱/۱۶-in است. تفاوت بین دو، بنابراین با دقت اندازه گیری! اگر شما سعی می کنید به یک ۷/۱۶-in ساقه به ۳/۸-in سوکت، سوکت را خرد کنید

بعد، قطر چرخ را اندازه گیری کنید. اگر میخواهید صندلی به راحتی حرکت کند و روی صندلی های کوچکتری قرار بگیرد، به جای قفل شدن، یک کاستور را با یک چرخ بزرگتر خریداری کنید. کاستور اورتان را برای چوب (و کامپوزیت)، کاشی و یا کفپوش وینیل خریداری کنید. اما اگر صندلی روی فرش رول داشته باشد، یک کاستور لاستیک سخت یا سخت گیر نایلون را خریداری کنید.

برای نصب کاستور، آن را به سوکت بچرخانید تا فشردن حلقه دستگیره (عکس ۲). اگر نمیتوانید آن را شروع کنید، یک قطره روغن را به حلقه اضافه کنید. اگر کاستور فقط نیمه راه را بچرخاند، آن را با یک پنکه بچرخانید (عکس ۳).

تعمیر صندلی قسمت مکانیزم
ابزار مورد نیاز برای این پروژه