درباره ما

درباره ما

تعمير صندلی و مبلمان اداری تخصص ماست

گروه صنعتی تکنیکال صنعت با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه تعمیرات مبلمان و تعمیرات صندلی اداری آماده عقد قرارداد با کلیه شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی ( بانک ها، بیمارستان ها ، دانشگاه ها و ادارات ) می باشد. ما کیفیت را سرلوحه کار خویش قرار داده ایم و سابقه ما گواهی بر رضایت مشتریان ماست …

استفاده از قطعات با کیفیت در تعمیر صندلی

رعایت کیفیت در قطعات به همراه قیمت منصفانه

تکنیکال صنعت از قطعات درجه یک در تعمیرات صندلی اداری و تعمیرات صندلی خانگی استفاده می کند. قطعات بکار رفته مانند رویه صندلی ، اسفنج صندلی ، فوم صندلی ، تعویض جک صندلی ، تعویض پایه صندلی ، تعویض مکانیزم صندلی ، تعویض چرخ صندلی ، تعویض دسته صندلی ، تعویض پد صندلی و غیره همگی از باکیفیت ترین و معتبرترین تولیدکنندگان تهیه شده و درصورت نیاز و بنابر سفارش مشتری تعویض می گردد. در صورتی که با تعمیر برطرف شود احتیاجی به تعویض قطعات نیست و تعمیر صندلی انجام میشود : تعمیر جک صندلی ، تعمیر پایه صندلی ، تعمیر مکانیزم صندلی ، تعمیر چرخ صندلی ، تعمیر پد صندلی و تعمیر دسته صندلی می باشد .

تعمیر و تعویض قطعات و روکش صندلی های شرکتی

اعم از نیلپر ، رایانه صنعت ، لیو و غیره

تعمیرات صندلی تکنیکال صنعت آمادگی ارائه خدمات تعمیرات صندلی اداری شرکتی را با بهترین کیفیت ممکن و در کمترین زمان ممکن را دارا می باشد. صندلي و مبلمان اداری و خانگی شما بصورت رایگان توسط کادری مجرب و باتجربه بازدید شده و درصورت نیاز، اقدام به حمل رایگان و تعمیرات مورد نیاز خواهیم نمود.